درباره ما

فلسفه ما

47577770_Subscription_XXL (17)

گروه شرکتهای اکسیر ردکا در سال 1390 با شماره ثبت 407303 تاسیس گردیده و با بهره گیری از تیم تخصصی و توجه به نیاز کشور امروز در سه حوزه:
- واردات تجهیزات و مواد مصرفی پاتولوژی
- فروش تجهیزات پزشکی خانگی
- تولید تجهیزات حمل سرد و ثبت دما

فعالیت مینماید.
این شرکت ارایه محصولات با کیفیت از معتبر ترین برندهای دنیا را در کوتاه ترین زمان ممکن با قیمت مناسب سرلوحه کار خود قرار داده است.
- واردات تجهیزات و مواد مصرفی پاتولوژی www.redeka.net
اکسیر ردکا نماینده انحصاری BioGenex و ScyTek و Medaysis از ایالات متحده امریکا در زمینه مواد مصرفی و اتوماسیون ازمایشگاههای پاتولوژی و رنگ آمیزی بافت می باشد. این شرکت در 6 سال گذشته به طور پیوسته خدمات خود را در این حوزه ارائه نموده و قادر به راه اندازی تکنیکهای رنگ امیزی بافت خصوصا ایمونو هیستوشیمی در کلیه نقاط کشور می باشد و با ارسال کارشناسان خبره مفتخر به راه اندازی، اموزش و .رفع اشکالات بیش از بیست مرکز تخصصی در سراسر ایران گردیده است.

- فروش تجهیزات پزشکی خانگی www.darmanabzar.com
اکسیر ردکا با راه اندازی سایت درمان ابزار و فروش انلاین و تحویل سریع تجهیزات پزشکی خانگی از بهترین برندها ی دنیا و مشاوره تخصصی در این زمینه گامی بزرگ در جهت رفع نیاز جامعه برداشته و کلیه محصولات ارایه شده توسط این شرکت دارای گارانتی اصلی بی قید و شرط می باشد.
تامین مطمئن، سریع و مقرون به صرفه و خدمات مشاوره ای اولویت درمان ابزار می باشد. فراهم نمودن پرتال الکترونیکی و سیستم سفارشگیری تلفنی جهت تامین هرچه سریع تر هدف ما است. کلیه محصولات در این سایت از معتبرترین برندها و بالاترین کیفیت از میان کالاهای موجود در بازار ایران تهیه و ارایه گردیده است.

- تولید تجهیزات حمل سرد و ثبت دما www.redekaice.net
اکسیر ردکا بزرگترین تولید کننده نواع دیتا لاگر (دستگاه ثبت دما) بصورت ثابت و قابل حمل همچنین انواع ایس پک و ژل پک جهت اطمینان از سلامت محصولات حساس به دما می باشد. هم اکنون تولیدات با کیفیت این شرکت توسط بزرگترین شرکتهای پخش دارویی کشور جهت اطمینان از سلامت محصولات حساس به دما در حال استفاده می باشد.

.هدف ما ارتقا سلامت و رفع نیاز جامعه به محصولات با کیفیت بوده و در این راه همواره ثابت قدم بوده و هستیم.

ادامه مطلب